איפור קבוע

 בין אם בשל הרצון להדגיש את תווי הפנים וליצור מראה אסתטי יותר, ובין אם כדי לטשטש פגמים שונים בעזרת האיפור, איפור קבוע הוא פתרון מצוין, המתאים לכל אישה המעוניינת במענה בהתאמה מלאה ובאיפור מדויק ונכון עבורה. איפור זה הינו כמעין קעקוע, המתאים בעיקר לשפתיים ולגבות. איפור זה נעשה בעזרת מחט מיוחדת, המוחדרת ישירות אל המקום ושימוש בצבעים אורגאניים או מינרליים בגוונים שונים. ההליך נעשה לאחר אלחושו של האזור והכנתו לקראת ביצועו.

שמי נטלי בק ואני מתמחה בקוסמטיקה רפואית. לצד שירותי הקוסמטיקה והיופי שאני מציעה במכון שלי, אני מעמידה לרשות לקוחותי גם שירותי איפור קבוע בהתאמה אישית. איפור זה שנשאר על הגבה או השפתיים לתקופה של מספר שנים, בהתאם למקום בו הוא בוצע, משווה לפנים מראה מודגש ונכון יותר, ונעשה תוך התייחסות למבנה פניה של הלקוחה, צרכיה הנקודתיים וגם דרישותיה. הציוד בו אני נעזרת במהלך האיפור הינו סטרילי וסביבת העבודה נוחה ונעימה מאד. אני מקפידה להשתמש בחומרים העומדים בכל התקנים הנדרשים ולבצע את האיפור בצורה מדויקת במיוחד. בכל שלב ניתן לחזור על האיפור כדי להדגיש אותו יותר לאחר שדהה או נמחק עם הזמן ולהיעזר בצבע המתאים.

מעוניינת באיפור קבוע? אני מזמינה אותך ליצור איתי קשר טלפוני במספר 054-3180025 ולתאם מועד לפגישה. אשמח לעמוד לרשותך, לענות לך לכל שאלה ולהסביר לך בפירוט רב על התהליך כולו, על שיטת העבודה והאמצעים שבהם אני נעזרת.