מניקור לק ג'ל

משחר האנושות היופי והאסתטיקה היוו גורם מרכזי בחיים שלנו, ובימינו אנו עדים לשיאים חדשים של דיוק, יעילות, נוחות ויופי, שילוב המאפשר לנו ליהנות מיתרונות החיים המודרניים עד תום, ולקבל את המתנות של העידן בו אנו חיים.

מניקור לק ג'ל הינו טיפול מלא לציפורניים, טיפול הממנף את המילה האחרונה בעולם טיפוח הציפורניים בכדי לייצר מראה אלגנטי, בריא ויפה, לצד לק שמחזיק לאורך זמן, אינו סובל משריטות וקילופים, ובעצם שומר על המראה החדש שלך בצורה מושלמת.

יתרונות לק הג'ל

יישום של לק ג'ל על ציפורנייך מאפשר לך לקבל מראה אחיד במיוחד, שכן לק זה, העשוי מג'ל ייחודי בטכנולוגיה חדשנית, נצמד באופן מעולה לציפורן, ויוצר משטח חלק ומלא.

אותה האחיזה של ג'ל זה היא זו המאפשרת לו להחזיק בצורה כה טובה לאורך זמן רב, מה שאומר שלאחר מריחה מדויקת אחת של הג'ל תוכלי ליהנות מציפורניים יפהפיות לתקופה ארוכה במיוחד.

אותה הטכנולוגיה בה מיוצר הג'ל היא זו שנותנת לו את יכולת העמידות הגבוהה שלו, ובעצם זאת הופכת אותו לעליון על הלק הפשוט, שכן לא רק שהג'ל יישאר על הציפורן שלך לאורך תקופה ארוכה יותר, אלא גם שהוא יישמר את המראה המלא והגוון האחיד שלו, ללא פגמים.

נתלי בק, קוסמטיקאית רפואית בוגרת המכללה לקוסמטיקה רפואית – רב תחומי ברמת גן, מזמינה אותך ליהנות מטיפולי קוסמטיקה מקצועיים שונים, בכללם טיפול מלא של מניקור לק ג'ל, ועם מבצעים אטרקטיביים במיוחד, כדי להשאיר אותך גם יפה, וגם מרוצה.