פדיקור

הפדיקור, לרבות הפדיקור הרפואי, עוזר לנו לשמור על כפות הרגליים וליהנות במקביל, גם ממראה אסתטי יותר. במצבים בריאותיים שונים, יש לבצע את הפדיקור באופן זהיר במיוחד, תוך שימוש במכשירי שיוף מתאימים ותמיסות קוסמטיות, המיועדות במיוחד לשם כך. כדי לשוות לכף הרגל מראה חלק ויפה יותר, ניתן להיעזר במוצרי ריכוך שונים, העוזרים לרכך את עור כפות הרגליים, וכן גם בסכין מיוחדת, המיועדת להסרת העור היבש, הנוטה להצטבר באזור זה.

שמי נטלי בק ואני מזמינה אתכם ליהנות מטיפולי יופי וקוסמטיקה בהתאמה אישית. הפדיקור שאני מציעה לכם מתאים לאלה הסובלים מציפורן חודרנית, לחולי סכרת וכמובן לכל מי שרוצה ליהנות מכף רגל מטופחת ויפה יותר. מכון הקוסמטיקה שלי מעמיד לרשותכם מרחב נוח ונעים מאד, אווירה שלווה ורגועה וזאת לצד יחס אישי ומקצועי מאד. כבר עם כניסתכם אל המקום תתקבלו בזרועות פתוחות ותוכלו ליהנות מטיפול ברמה גבוהה. טיפולי הפדיקור נעשים תוך שימוש בערכות טיפול חד פעמיות ובציוד סטרילי לחלוטין. במהלך הטיפול יושב המטופל על כורסת טיפול מיוחדת ונוחה ונהנה משלושים דקות או שעה שלמה של טיפול. נשים המעוניינות בכך, יכולות לבחור בתוספת של מריחת לק על ציפורניי הרגליים בהתאם לצבע הלק הנבחר.

אתם מוזמנים ליצור קשר טלפוני במספר – 054-3180025 ולתאם תור למועד המתאים לכם. אשמח לעמוד לרשותכם בכל עת ולהתאים לכם את הטיפול הנכון ביותר עבורכם. טיפול מפנק ונעים במיוחד. 

 

.