טיפולי פנים

המבט שלך, הדרך שבה העולם פוגש אותך, ובעצם הפנים שלך מקבלות תשומת לב מכל מי שפוגש אותך, אבל האם את נותנת את מלוא תשומת הראויה לפנים שלך?

נתלי בק קוסמטיקאית מתמחה באזור המרכז מזמינה אותך ל-NATALI, מכון הקוסמטיקה המתקדם מציע מגוון רחב של טיפולי פנים ויופי, טיפולים שתורמים לא רק לאסתטיקה והיופי, אלא לבריאות עור הפנים, שלך והבריאות הכללית שלך.

פנים בריאות - פנים שמקרינות יופי

פנים בריאות הן הפנים היפות ביותר, וכדי לשמור ולשמר את בריאות הפנים שלך מוטב לטפל בפנים באופן סדיר, אחת לזמן מה, בצורה מקצועית. 

טיפולי פנים קוסמטיים יכולים להציע מענה רחב לצרכים שונים, אך היופי, אשר טמון בבריאות, מגיע מידיים מיומנות בקוסמטיקה רפואית.

טיפולי הפנים של נתלי בק מזמינים אותך ליהנות מעולם של ידע מקצועי רחב, מוצרים קוסמטיים מתקדמים, ומגוון אפשרויות בהתאמה לכל אדם ואדם לפי הצורך האישי שלך, כי על הפנים שלנו אסור להתפשר.

ייעוץ מקצועי לשמירה על בריאות העור והפנים

כשתצאי מטיפול הפנים המתקדם במכון של נתלי, עור הפנים שלך יהיה בריא וקורן, אך עם הבריאות מגיעה האחריות, כזו הנשענת על ידע ורצון להיטיב עם עצמך.

מעבר לידע המקצועי והידיים המיומנות של נתלי, בוגרת המכללה לקוסמטיקה רפואית, תוכלי ליהנות מהעצות הפרקטיות ליישום מיידי בחיי היום-יום שלך, וזאת בכדי לשמר את מצב השגשוג והבריאות של פנייך, ולדעת שאת עם עור בריא ופנים קורנות מיופי בכל רגע ביום, מרגע הטיפול ואילך.

בכדי לשמר מראה צעיר, בריא ורענן של עור הפנים מוטב להתחיל לטפל ולשמור כבר מהיום, וזאת בכדי למנוע הזדקנות מיותרת של העור, וליהנות ממראה פנים אשר קורנות מבריאות.